Odleťte z Prahy na dovolenou a vůz nechte zaparkovaný na letišti

Odleťte z Prahy na dovolenou a vůz nechte zaparkovaný na letišti

Dilema, jak se dostat na letiště v Praze, řeší každoročně spousta cestujících. Někdo využije ochoty rodiny, která je dopraví a pak odjede zpět domů. Jet s batožinou autobusem či vlakem je nepohodlné. Proč nejet vlastním vozem, když nemůžete poprosit rodinu, a nenechat auto zaparkované přímo na letišti? Po příletu vám bude ihned k dispozici, na nikoho nebudete čekat, nikoho hledat…

Proč právě parkování na letišti v Praze

letiště Václava Havla v Praze funguje Smile Parking, což je unikátní parkovací projekt, který je jedinečným v našem i evropském prostředí. S otevřením INFINITY travel center & lounge na letišti Václava Havla mohou všichni zájemci využít parkování přímo na letišti. Na nedaleké sekundární parkoviště přeparkuje váš vůz zkušený řidič. K dispozici jsou nejen venkovní plochy, ale i kryté garáže.

Parkování na letišti v Praze je naprosto bezpečné. Společnost splňuje vysoké nároky na dokonalé zabezpečení zaparkovaných automobilů. Disponuje 15 HD kamerami, které bezpečně pokryjí 97 % parkovací plochy. Nechybí plot s ostnatým drátem, který je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Neustále prostor kontroluje fyzická ostraha po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Firma je zároveň plně pojištěna.

Objednejte si i další službu

O váš vůz bude postaráno, i co se týče čistoty. Po příjezdu vám jej pracovníci společnosti vyčistí a umyjí. Služby si můžete přiobjednat v průběhu rezervace nebo při příjezdu na letiště.

Pokud vás zajímá cena za parkování na letišti, je adekvátní. Za jeden den v období od 1. 11. Do 30. 4. Zaplatíte 500 Kč, za dva dny 600 Kč, za tři dny 800 Kč…

Kompletní ceník je dostupný na stránkách smileparking.cz.

Netrapte se tím, jak se dostanete s celou rodinou i zavazadly na letiště. Jednoduše jeďte svým autem, nechte jej na hlídaném parkovišti a užijte si dovolenou či pracovní cestu s klidným vědomím, že je o váš vůz skvěle postaráno. Po příletu vám bude ihned k dispozici.

Článek Odleťte z Prahy na dovolenou a vůz nechte zaparkovaný na letišti byl publikován 29. prosince 2021 v 21.45 v rubrice Letiště. Autorem článku je Redakce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...