Nejlevnější červencové letenky od EasyJet

Tagy:  létání, easyjet, letadlo, letištní doprava, cestování, zájezdy, dovolená, akční letenky, červenec

Sponzorované odkazy:

Nejlevnější červencové letenky od EasyJet

Letní prázdniny, konkrétně tedy červenec a srpen, jsou pro letecké společnosti nejfrekventovanější měsíce. V této době se většina rodin vydává na vytouženou zahraniční dovolenou, studenti podnikají cesty za prací a jednotlivci i páry vyrážejí na eurovíkendy, které si díky krásnému počasí, skvěle užijí. Avšak záliba v podobě cestování se může snadno prodražit. Když už seženete relativně laciné ubytování a zbytečně nevyhazujete peníze za all inclusive servis, pořídit ty nejlevnější letenky může být celkem náročné. Zaměřte se proto na nízkonákladové společnosti, které vás za vysněným cílem dopraví snadno, rychle a opravdu levně, a to dokonce i v letní sezóně.

Na dovolenou jedině s EasyJet, autor: Aero IcarusNa dovolenou jedině s EasyJet, autor: Aero Icarus

Cestujte s Easy Jet po celý rok

Možná jste doposud razili taktiku v podobě rozčlenění leteckých společností dle data odletu. Na podzim a v zimě jste létali s klasickým dopravcem, kdežto v hlavní sezóně jste spíše sázeli na charterové lety, neboť prestižní aerolinie ceny letenek zbytečně navyšují. Pak se této promyšlené strategie s klidem vzdejte a létejte už pouze nízkonákladově a to například s EasyJet. Společnost vám poskytuje akční letenky po celý rok a obzvláště pak v letní sezóně, kdy ostatní firmy sází na frekventovanost letů a ceny zvyšují. A že se tato filosofie aerolince EasyJet nemůže vyplatit? O její úspěšnosti vás přesvědčí stále plně obsazená letadla a skvělé reference ze strany spokojených cestujících z celé Evropy.

Letenky za pár korun i v červenci

Klasikou, kterou cestujícím po celý rok EasyJet nabízí, jsou akční letenky do populárních destinací a hlavních měst Evropy. Zaletět si proto do Madridu, Paříže nebo Osla za 700 korun, je naprosto běžné. Ovšem EasyJet na své klienty myslí i o prázdninách a proto se k moři snadno dopravíte za neuvěřitelně nízké ceny, které nepřesáhnou tisícikorunu!.

Nyní se například do italského Milana podíváte za neuvěřitelných 699 korun, Bristol lze navštívit za 829 korun, Amsterdam vás přivítá za 919 korun, Lyon můžete spatřit za 949 korun a absolutním trhákem je Francie za 639 korun!

Článek Nejlevnější červencové letenky od EasyJet byl publikován 25. července 2013 v 12.00 v rubrice Letenky. Autorem článku je Veronika Sýkorová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...