Překrásné slovenské Tatry nabízí krásnou dovolenou po celý rok

Překrásné slovenské Tatry nabízí krásnou dovolenou po celý rok

Ať už máte rádi zimní sporty a v zimě se neobejdete bez alespoň dvou týdnů a pár víkendů strávených na horách, kde lyžujete, anebo se do hor rádi vydáváte na jaro, kdy vše pučí a začíná kvést, zelenat, nebo třeba na podzim, pro nádherné barvy, či v létě kvůli stínu a nádherným vůním, vždy vám ulahodí Tatry.

Ubytujte se v Tatranské Lomnici

Mezi oblíbené a vyhledávané patří ubytování v Tatranské Lomnici. Určitě budete spokojení, když využijete nabídku pro ubytování ve Wili Holding – Wili Tatry apartmány Tatranská Lomnica. Čekají na vás prostorné apartmány vybavené kvalitním nábytkem a zajistí vám příjemný a pohodlně strávený čas ve dvou, s přáteli nebo rodinou. Větší prostor dovoluje ubytovat i větší skupiny osob, pokud si budete přát.

Wili Tatry mají skvělou polohu, najdete je pod druhým největším štítem Vysokých Tater – Lomnickým štítem. V Tatranské Lomnici najdete mnoho turistických i cyklistických tras, díky nimž si aktivně odpočinete a budete mít možnost vidět nádherné prostředí.

Využít můžete i zajímavou službu naplnění ledničky dle vašeho výběru. Stačí si při rezervaci objednat jídlo, které chcete v lednici mít, abyste nemuseli trávit čas nakupováním, ale lépe. Třeba oblíbené lyžování v Tatrách budete moci zahájit bez obav, že se vrátíte večer ze svahu, a nebudete mít oblíbený drink, nápoj nebo jídlo.

Skvělé místo pro lyžaře

Ihned po příjezdu neztrácejte čas. Oblékněte si pohodlné pánské mikiny, lyžařské kalhoty a bundy, kukly pod helmy, kvalitní rukavice a lyžáky, a pojďte lyžovat.

Ukrajina – Lodi idi na chuj pánská mikina na zip, foto: bastard.czUkrajina – Lodi idi na chuj pánská mikina na zip, foto: bastard.cz

Věděli jste, že je v Tatranské Lomnici nejvýše položená, nejdelší a nejstrmější sjezdovka na Slovensku? Je o Lomnické sedlo, kterému zde říkají i Srdce lyžařů. Pětiměsíční garance sněhu, 12 sjezdovek, nejmodernější sedačkové i kabinové lanovky, carvingová trať 6,5 km dlouhá a široká až 60 m.

Článek Překrásné slovenské Tatry nabízí krásnou dovolenou po celý rok byl publikován 25. dubna 2022 v 22.30 v rubrice Zajímavosti. Autorem článku je Petra Havlíková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...