Autopůjčovna na letišti Václava Havla

Autopůjčovna na letišti Václava Havla

Chystáte se na vánoční svátky do Česka a rádi byste si po tuto dobu zapůjčili osobní auto? Nabídka je celkem pestrá, a proto vám zkusíme poradit se správným výběrem. Vysvětlíme si totiž, že nejlevnější nabídka nemusí být nakonec ta nejvýhodnější.

LetištěLetiště

Dostupnost vozidel – žádný last minute!

Pronájem auta nelze srovnávat s pořízením last minute dovolené, a proto vám vřele doporučujeme zajistit si vůz co nejdříve. Řešit zapůjčení auta až na místě se vám nemusí vyplatit, protože dostupnost aut je po pandemické situaci, kvůli které skončila řada autopůjčoven, není dobrá.

Objednávku mějte potvrzenou předem

Pokud si vyberete autopůjčovnu, ideálně mějte potvrzení o tom, že objednávka opravdu proběhla. Řada autopůjčoven totiž v současné situaci neřeší nezávazné rezervace, které jim blokují už tak nedostatek vozidel.

Vůz chtějte vidět, abyste nenaletěli!

Nechte si od autopůjčovny poslat reálné fotky auta, které si chcete půjčit. Každá autopůjčovna je pravidelně fotí (předání/vrácení), takže situace, kdy fotky nejsou k dispozici hraničí s problémem. Některé autopůjčovny se totiž chlubí vozovým parkem, který ani nemají, jenom aby vás dokázaly ohromit svou nabídkou.

V den předání se pak často objeví problémy, které končí zapůjčením vozidla, které jste si v prvé řadě neobjednali, a s ohledem na nedostupnost jiných aut, už nemáte jinou volbu.

V čem chcete jezdit?

Pokud je jedna autopůjčovna levnější, neznamená to, že budete spokojenější. Často totiž stačí připlatit 100 Kč a získáte vůz, který je mladší a s menším kilometrovým nájezdem. Věříme, že za své peníze chcete to nejlepší a raději si připlatíte pár stovek, abyste se v zapůjčeném voze cítili dobře.

Pozor na neomezený kilometrový nájezd!

Spolu s výhodnou cenou přichází i trik s neomezeným kilometrovým nájezdem. Můžete si být takřka jistí, že dostanete starší vůz s velkým počtem najetých kilometrů. Je to totiž jednoduchý trik, jak získat zákazníka. Aby se autopůjčovně taková nabídka vyplatila, musí vůz sloužit několik let. Proto se nebojte informovat o stáří vozidla a přibližném kilometrovém nájezdu.

Výbava není zadarmo

Jestli se chystáte do hor, určitě oceníte vůz s pohonem všech 4 kol, automatickou převodovkou, automatickou klimatizací v přední i zadní části, vyhřívané sedačky a určitě i nezávislé topení. Náklady při pořízení takového vozu jsou mnohem vyšší, než vozu se základní výbavou, a proto je pochopitelné, že takový vůz bude stát více peněz.

Poznámka: Tyto podmínky splňuje například vůz Škoda Kodiaq 2021 (Facelift), který má v nabídce Autopůjčovna Praha EASY. Oproti levnějším nabídkám se jedná o nejnovější model vozu Škoda Kodiaq.

Pozor za absurdní příplatky!

Někteří provozovatelé autopůjčoven si dovolují účtovat poplatek za další řidiče, výjezd do zahraničí, ale i za automatickou převodovku, automatickou klimatizaci nebo vyhřívané sedačky! Jak takovou autopůjčovnu poznáte? Tyto příplatky jsou většinou uvedeny u rezervačního formuláře.

Zvažte možnost sjednání 0% spoluúčasti

Pokud se chystáte půjčit novější vůz, popřemýšlejte i nad sjednáním 0% spoluúčasti. Například Škoda Kodiaq, jehož hodnota se v nadstandardní výbavě může pohybovat i okolo jednoho a půl milionu korun, je základní spoluúčast většiny autopůjčoven 10%, a to při totální škodě může znamenat spoluúčast 150 000 Kč. Pokud autopůjčovna nabízí takovou službu, určitě ji doporučujeme využít.

Přistavení i vrácení na Letišti Václava Havla

Zjistěte si taky, aby autopůjčovna nabízela i vrácení vozidla mimo běžnou pracovní dobu přímo na Letišti Václava Havla. Když už si auto půjčíte, určitě nechcete řešit vrácení mimo letiště, a s tím i spojené další komplikace s transferem na letiště. Takovou informaci samozřejmě najdete na stránkách autopůjčovny.

Náš tip na autopůjčovnu na letišti

Pokud hledáte autopůjčovnu, u které se můžete těšit na zánovní auta v nadstandardní výbavě, s možností sjednat si 0% spoluúčast, a to vše za slušnou cenu, pak vám nesmí uniknout Autopůjčovna Praha EASY. Na stránkách autopůjčovny vidíte reálnou nabídku vozidel včetně jejich stáří. Rezervace probíhá jednoduše online, kdy můžete objednávku přímo zaplatit kartou. Pokud rezervujte vůz s předstihem, můžete i využít platbu převodem.

A jaká vozidla v této autopůjčovně najdete? Nabídka začíná samozřejmě u standardních vozidel jako je Škoda Octavia RS, Škoda Karoq, Škoda Kodiaq, Škoda Enyaq, ale současně v ní najdete i vozidla vyšší třídy, jako Mercedes Benz AMG GT, vícemístný Mercedes Benz EQV, BMW X5, minibusy Volkswagen Multivan či Caravelle nebo třeba Range Rover. Celou nabídku si můžete zobrazit ve vozovém parku autopůjčovny.

Článek Autopůjčovna na letišti Václava Havla byl publikován 13. prosince 2021 v 00.00 v rubrice Letiště. Autorem článku je Petra Havlíková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...